Pvp Alanı
Merhaba Ziyaretçi;

-Bu Forumu İlk Defa Ziyaret Ediyorsanız Mutlaka SSS (Sıkça Sorulan Sorular) bölümünü Okuyun.

-Forumuza Üye Olarak Bilgi Paylaşımında Bulunabilir Veya Eklenen Linklerden Vs... Yararlanabilirsin.

-Forumumuza Üye İseniz "Giriş" Bölümünden Foruma Giriş Yaparak Forumdan Tam Olarak Yararlanabilirsin.
Pvp Alanı
Merhaba Ziyaretçi;

-Bu Forumu İlk Defa Ziyaret Ediyorsanız Mutlaka SSS (Sıkça Sorulan Sorular) bölümünü Okuyun.

-Forumuza Üye Olarak Bilgi Paylaşımında Bulunabilir Veya Eklenen Linklerden Vs... Yararlanabilirsin.

-Forumumuza Üye İseniz "Giriş" Bölümünden Foruma Giriş Yaparak Forumdan Tam Olarak Yararlanabilirsin.
Pvp Alanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pvp Alanı

Pvp server Kurulumu, Tanıtımları Hakkında Herşey

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Para Zarfını Editleme

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Rep Derecesi : 100045
Rep Puanı : 5

Para Zarfını Editleme Empty
MesajKonu: Para Zarfını Editleme   Para Zarfını Editleme EmptyPaz Ocak 16, 2011 7:34 pm

1. Adım : Filezilla bağlanın.

2. Adım : "/usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/" girin.

3. Adım : "/usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/" dizininde yanlış hatırlamıyorsam en altta "special_item_group.txt" dosyasını notepad veya notepad++ ile açın.

4. Adım : Açtığınız "special_item_group.txt" dosyasında 50023 ( para zarfı kodu ) bulun oradan kendinize göre düzenleyin.

İşte bu kadar.

Ama dikkat etmemiz gereken bir nokta var.

Sözü geçen "/usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/" dizini Hamachi ve Sabit İp serverlar için geçerlidir.

VPS veya Dedicated ise "/usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/" dizini yerine şu dizin üzerinden işlemleri yapmanız gerekmekte.

"/usr/game/channel/share_data/locale/hongkong/"

Alıntıdır.
https://pvpalani.yetkin-forum.com

Para Zarfını Editleme
1 sayfadaki 1 sayfası